איך לעזור לעובדים שלכם לנהל את הזמן שלהם נכון?

השכרת מקרן ומסך

בתור מנהלים, אנחנו רוצים שהעובדים שלנו ידעו לנהל את הזמן שלהם בצורה נכונה על מנת שיוכלו לייצר תהליך עבודה חכמה, על מנת שיוכלו לייצר תוצר מתאים ושווה ערך למה שאנחנו משלמים להם. יש לנו כלים שונים איך לעשות את זה.

דרכים דרכן ניתן לסייע לעובדים לעבוד באופן המיטבי

  • הרצאותבאמצעות השכרת מקרן ומסך, יכול כל מרצה מלומד, מנוסה, להעביר כלים שונים לעובדים איך לנהל את הזמן שלהם בצורה נכונה. איך להקפיד על כך שלא יבזבזו את זמן העבודה שלהם על שטויות, מה שעלול לגרום לנו זמן משמעותי בתהליך העבודה הסדיר וכמובן לפגוע בתפוקה שלהם.
  • סדנאות – אנחנו יכולים להשתמש בסדנאות מסוגים שונים, כולל סדנאות תפעוליות, אשר ילמדו את העובדים איך לנהל את הזמן שלהם בצורה נכונה, במילים אחרות, איך לעבוד מבלי לבזבז זמן. אלו יכולות להיות סדנאות עם הרצאות, משחקים, שיחות וכדומה.
  • משחקים ופעילויות – אפשר לומר שורה של משחקים אשר בעזרתם, ילמדו העובדים איך לתכנן את הזמן שלהם בצורה נכונה. גם אם הם יחשבו שמדובר במשהו שמתאים יותר לילדים, עדיין, מוטב שאנחנו נספק להם את זה בשביל שיוכלו באמת למצוא את הכלים והאמצעים הנכונים לעבודה נכונה.
  • שיחות – ישנם מומחים שונים שיכולים לעזור בכך, לא צריך שיחות קבוצתיות לשם כך, אפשר בהחלט לבצע שיחות אישיות ולאפשר לכל עובד למצוא את הנקודות החזקות והחלשות אצלו בכל מה שקשור לתכנון זמנים.
  • תגמול – גם זו שיטה לניהול נכון של זמן. לספק לעובדים שלנו תגמול מסוים על ניהול נכון של זמן, בעיקר באמצעות בדיקה של ניצול זמן מול התפוקה שלהם.

למה זה חשוב לנהל את הזמן נכון?

אחת הבעיות של העובדים בעת המודרנית היא, שיש הרבה מאוד דברים שיכולים להשפיע על תהליך העבודה שלהם, למשוך את תשומת ליבם, מה שמשפיע כמובן על התפוקה. לכן, חשוב להשתמש בכלים, אמצעים, שיטות שונות, בשביל להקטין כמה שיותר את החשיפה לדברים שיכולים לפגוע ביכולת שלהם לייצר תפוקה רלוונטית, ביחס למשך הזמן בו הם נמצאים בעבודה.