נהיגה בפסילה – זה העונש שתקבלו

נהגים רבים נוטים להקל ראש בפסילת רישיון הנהיגה מכל סיבה שהיא. לכן אנו רואים נהגים רבים אשר נתפסים נוהגים בעת פסילת רישיון ללא. לפני שאתם עולים על ההגה בעת תקופת פסילת רישיון, קיימת חשיבות רבה שתכירו את העונשים הצפויים לכם במידה ותיתפסו. אך לפני שנגע בעונשים הצפויים, חשוב להדגיש ולומר כי נהיגה ללא רישיון נהיגה בתוקף הינה סכנה של ממש אשר במקרים מסויימים מסכנת את חיי הנהג וכן את חיי כל הסובבים אותו. סיבה זו אמורה להספיק לכל בר דעת להימנע מלעלות על ההגה בעת פסילת רישיון נהיגה. אך לכל אלה שבוחרים להקל ראש בדבר, חשוב להכיר היטב את העונשים הכבדים שנהגים אשק נעים על הכביש בעת פסילת רישיון יכולים לקבל.

 

עונש מינימלי של שלושה חודשי שלילה נוספים

חשוב לפתוח ולומר כי ישנו עונש מינימלי של שלושה חודשי פסילה נוספים. על עונש זה לא ניתן לערער כלל אלא אם כן מוכחת חפותו של הנהג. מעבר לעונש זה כמובן שאתם צפויים לשלם לא מעט כסף, ענישה נוספת על תנאי, נקודות במשרד הרישוי וגרוע מכל, אפשרות בית המשפט לפסוק על עונש מאסר בפועל של עד שנתיים מלאות. עונש כבד זה צריך להרתיע נהגים רבים אשר עד היום לא חשבו שנהיגה בעת פסילת רישיון נוראית כל כך. על מנת שנוכל כולנו לעשות את המירב בכדי להוריד את כמויות הפצועים וההרוגים על הכבישים, קיימת חשיבות רבה לאחריות הנהגים למלא את הוראות החוק.

 

הסתייעו בעורך דין מקצועי

כיום ישנם לא מעט עורכי דין מקצועיים ומנוסים אשר מסייעים לנהגים להתמודד עם משפטים בנושאים אלה. בחירה נכונה של עורך דין הבקיא בכל פרטי הפרטים יכולה להקל במשהו את העונש של הנהגים הסוררים.