כרטיס ביקור דיגיטלי – כמה דגשים חשובים

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעשות את ההבדל בין רכישה של לקוח לנטישה באתר. מה זה אומר? אם לקוח רואה כרטיס ביקור דיגיטלי באתר שלכם שאומר לו את הדברים הנכונים, משדר לו את המסרים הנכונים, הוא יפנה מהר לטלפון ומשם הדרך קצרה לרכישה.

אבל כמובן, שכדי שזה באמת יעבוד, עליכם להקפיד על כרטיס דיגיטלי מקצועי, כזה שמשדר את המסרים הנכונים. שנראה ללקוח הפוטנציאלי כמשהו אמין ולא כעוד גימיק שיווקי שנועד להוציא ממנו כסף.

אז הנה כמה דגשים חשובים בנושא כרטיס ביקור דיגיטלי!

כרטיס ביקור דיגיטלי – דגשים חשובים:

כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעשות עבודה מעולה עבורכם, אם אתם יודעים איך הוא אמור להראות. כיום, הלקוחות חכמים מאי פעם, מהסיבה הפשוטה, הם גם מוצפים מאי פעם.

כמות המסרים שאנשים רואים ביום במדיה החברתית, בסרטים, בגלישה באינטרנט באופן כללי, גורמת למוח לסנן, באופן אוטומטי את כל מה שלא רלוונטי, זו הסיבה שלקוחות היום כל כך חשדניים.

לא צריך ללכת רחוק, תחשבו על עצמכם. אתם רואים מודעה שמבטיחה משהו, מה התגובה שקופצת לכם ישר בראש, אה… שטויות, זו עלולה להיות התגובה גם של הלקוח שלכם כשהוא רואה את כרטיס הביקור הדיגיטלי אם הוא לא עשוי נכון.

הכרטיס הדיגיטלי אמור ראשית לשדר את כל החוזקות שלכם כעסק. למשל, יש לכם ניסיון של 15 שנה, ציינו את זה. עובדים עם חברות מוכרות? ציינו את זה. כמובן שלא רצוי להכניס כמה מסרים, אבל תבחרו את המסר הטוב ביותר ותעשו בו שימוש. בנוסף, מבחינה וויזואלית, וודאו שהכרטיס נראה טוב ושהצבעים שלו משדרים את מה שהעסק שלכם באמת. ראו לדוגמה כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ!