תביעת לשון הרע – כל מה שצריך לדעת

באופן תיאורטי כולנו יודעים ששמנו הטוב הוא הדבר החשוב ביותר שיש לנו. יחד עם זאת, כתוצאה מכך שמדובר על עניין אבסטרקטי לחלוטין, לא פשוט להוכיח ולהבין את הנושא. מישהו פגע בשמכם הטוב? הוציא דיבתכם רעה או שאתם חוששים שהוא יגרום לכם לנזק? פנו אל עו"ד שמומחה בתחום הזה. 

הקושי והמורכבות של תביעות לשון הרע

אם תבדקו, אתם תראו שהרבה מאוד תביעות לשון הרע מוגשות בישראל בשנים האחרונות. למעשה, יש כאן מגמת עליה ברורה ואפשר גם להבין מדוע. אחד מהגורמים לכך זו למעשה הקלות שבה אנחנו מקבלים ומעבירים מידע, כולל אמירות פוגעניות. בנוסף, היום המודעות לנושא של האפשרות להגיש תביעות לשון הרע הולכת וגוברת, כך שטבעי שנראה עוד ועוד תביעות מהסוג הזה.

האם יש סיכוי לנצח בתביעות כאלה? 

כאשר מדברים על תביעות לשון הרע צריך לקחת בחשבון את העובדה שזה שאולי נעלבנו מאמירה כלשהי, זה לא מספיק. עלינו להוכיח למעשה שאותה אמירה או פרסום הם בעלי פוטנציאל לפגוע בנו, בעסק שלנו, במשפחתנו או בכל דבר אחר ששייך לנו. כאן גם נעוץ הקושי בנושא של תביעת לשון הרע. החדשות הטובות הן שיש היום עורכי דין שזו בדיוק המומחיות שלהם. לכן, אם נדמה לכם שנפגעתם, אתם יכולים לבחור עו"ד מתאים ובעזרתו להגיש תביעת לשון הרע. 

שימו לב באיזה עו"ד אתם בוחרים 

לא חסרים עורכי דין בישראל שהמומחיות שלהם היא תביעות לשון הרע. יחד עם זאת, רק חלק מאנשי המקצוע האלה יוכלו לסייע לכם בצורה מקצועית וטובה. לכן רצוי שתעצרו ותבדקו לעומק במי אתם בוחרים. עורך דין מקצועי הוא אדם מנוסה, בעל מוניטין ולרוב הוא גם אדם שכבר זכה בלא מעט תביעות מהסוג הזה. בדקו את כל הנתונים האלה וכך יהיה לכם פשוט יותר לבחור את איש המקצוע המתאים לכם. 

למידע נוסף היכנסו לאתר של שמעון האן עורכי דין