הסכנות במצב שבו יש סדקים בקירות חיצוניים

קירות חיצוניים של כל מבנה יוצרים את הרושם הראשוני בעיני הדיירים, המבקרים והעוברים ושבים, ולכן מראה נקי ומטופח גם מעלה את ערך הנכס וגם מעיד על השקעה ותשומת לב לתחזוה שוטפת. מבנה שנראה מוזנח עם קירות מתקלפים חלונות שבורים או סדקים – עושה רושם רע וגם פוגע בתחושות הכלליות של הנוכחים בו. 

המבנה עומד בחוץ ולכן חשוף לשינויי מזג האוויר, רוחות, תזוזות באדמה, הצטברות לכלוך ואבק באוויר ולמפגעים חיצוניים, ולכן עם הזמן הקירות מאבדים מיציבותם ונוצרים בהם חורים ולעתים סדקים. חוסר טיפול בכתמים ובחריצים מוביל להתרחבותם, ללחות בקירות ולהיווצרות סדקים.

הסכנו בהיווצרות סדקים

סדקים בקירות פנימיים הם סימני אזהרה, הדורשים טיפול כדי למנוע נפילת אריחים וטיח, אבל כאשר מדובר בקיר חיצוני הם גם נראים למרחק ואז מרתיעים מבקרים הרוצים להגיע אליכם וגם מעוררים תשומת לב אצל פקחי בנייה, שעלולים להוציא לכם אזהרה.

הסדקים מעידים על הזמנחה ומסכנים את יושבי המבנה וגם את העוברים בקרבת מקום. אם מדובר בבניין גבוה – עלולה להתחרחש תאונה של נפילת אריחים או חלקי טיח ולגרום לנפגעים בנפש או ברכוש.

כדי למנוע מצב כזה או לפחות להקטין מאוד את הסיכויים, כדאי לבצע פעולות תחזוקה באמצעות חברת סנפלינג ישראל, כאשר נדמה שבקיר החלו להיווצר חריצים שעלולים להתרחב לסדקים. 

קריאה לחברה אמינה

משימת שיקום הקירות אינה מיועדת לדיירי או עובדי הבניים אלא לאנשי מקצוע מנוסים. מדובר בפעולה אשר עלולה הליות מסוכנת שכן היא דורשת גישה לחלקים גבוהים של הקירות וכן שימוש בכלי עבודה. חברה המתמחה בתחום תוכל לשלוח לכם פועלים אשר יודעים לבצע את העבודה בעזרת כבלי סנפינג, למשל, הנחשבים בטיחותיים ואפקטיביים במיוחד לצורך איטום קירות חיצוניים!