נדלן מסחרי

נדלן מסחרי

משקיעים רבים מחפשים היכן להשקיע את כספיהם לאחר שצברו הון משמעותי, חיפוש זה נגרם מהסיבה שמשקיעים אלו רוצים לקבל תשואה משמעותית על הכסף שלהם ולכן מחפשים אפיקי השקעה שונים. אפיק ההשקעה הבולט מקולם הינו ענף הנדל"ן. אולם הנדל"ן רווי בהשקעות מכל כיוון בין אם בקניית בית פרטי להשכרה או להשבחה ובין אם בקניית מגרשים עם פוטנציאל למכירה ברווח מהיר. ידוע שההשקעה הכי טובה נמצאת בנדל"ן ולכן שוק הנדל"ן עולה וכל מי המחפש לשים את הכסף שלו בהשקעה נחמדה עם תשואה שנתית פונה לשם. מחירי הנדלן תמיד במגמת עלייה וניראה שאין בכוונתה לרדת בקרוב. בתחום הנדל"ן ישנם המון תחומים להשקעה כאשר הדגש במאמר זה הוא על הנדל"ן המסחרי.

מהו נדל"ן מסחרי

נדל"ן מסחרי הינו שטח נדלני היכול להגיע בצורת שטח או מבנה המיועד לעסקים שונים. נדל"ן עסקי עשוי להיות גם שטח לבניית מפעל וכן קניית חנויות במרכזי קניות. משקיעים רבים מחפשים דווקא את הנדל"ן המסחרי לשם תשואה גדולה יותר על הכסף שלהם.

מה ההבדל בין נדל"ן מסחרי לפרטי

ההבדל המשמעותי בין נדלן מסחרי לנדל"ן פרטי הוא יכולת התשואה של הנכסים בנדל"ן פרטי התשואה מגיעה בדרך כלל בין3%-5% לעומת נדלן מסחרי שאחוז התשואה שלו בין   8%-10% בשנה. לכן אין זה פלא שרוב בעלי העסקים רוצים להשקיע את כספיהם בנדל"ן מסחרי ולא בנדל"ן פרטי.

מהם ההשקעות בנדל"ן מסחרי

ההשקעות בנדל"ן מסחרי הינם השקעות לנכס המיועד לעסקים, נדלן מסחרי יכול לבוא בצורות רבות בין אם זה כמגרש המיועד לבניית מתחם חנויות גדול, בין אם משרדים הממוקמים במרכזי ערים, בין אם בקניית חנויות במרכז מסחרי מוביל. ולכן יש לשים לב היטב כי אכן מדובר בנדל"ן מסחרי ולא בשטח המתחזה אליו שלבסוף התברר כנדל"ן פרטי.

איזה חברה נדע לבחור?

בכדי לבחור חברה נדלנית שתוכל למצוא בשבילך את הנכסים המסחריים להשקעה צריך לשים לב למספר גורמים עיקריים ובניהן הוותק של החברה: על החברה להיות בעלת וותק רב וניסיון בתחום הנדל"ן כיוון שאתם רוצים להיות בטוחים שאתם שמים את הכסף שלכם במקום הנכון. בנוסף לכך על החברה להראות שקיפות מלאה בפעילותה הנדלני ולהיות שקופים עם לקוחותיהם ,וגם עליה להראות היצע השקעות גדול במגוון תחומים. גורמים אלו יקנו לכם אומדן כיצד למצוא חברה ימינה ומקצועית .

אנו ממליצים על חברת רפאל נדל"ן בעל שם עולה בתעשייה חברה אמינה בעל וותק ומקצועיות.