איך תבחרי מומחה לכירורגיה פלסטית שיבין אותך ואת צרכייך?

מומחה לכירורגיה פלסטית

מומחים לכירורגיה פלסטית הם רופאים אשר מבצעים ניתוחים מסוגים שונים שנועדו לטפל בפגמים בגוף, עיוותים ומומים, כוויות וצלקות. המומחים הם רופאים שמכירים מקרוב את עולם הניתוחים הפלסטיים, החל מכאלה שנועדו לשיקום הגוף עד לניתוחים שנועדו לעיצוב חיטוב ותיקון פגמים בגוף. כיום יש לא מעט ניתוחים פלסטיים שנגישים עבור כל אחת ואחד (ראו בכתובת זו), החל מניתוח להצמדת אוזניים עד לניתוח הגדלת חזה ושאר פרוצדורות שכיחות. אם את מעוניינת לתקן משהו בגוף, חשוב שתאתרי מומחה לכירורגיה פלסטית שיבין בדיוק את מה שאת רוצה וידע לנפק את התוצאה הטובה ביותר. אז כיצד בוחרים את המומחה? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב: 

ניסיון ומקצועיות 

בחרי רופא מומחה שיש לו ניסיון רב בתחום. וודאי כי הוא מקצועי. שימי לב כי מדובר ברופא מנתח מן השורה הראשונה שיש לו ניסיון בפלסטיקה וגם בשיקום הגוף בעת הצורך. וודאי כי הרופא בקיא בתחום הכירורגיה הפלסטית, האסתטית והמשחזרת. 

פגישת ייעוץ

כל רופא מנתח טוב – ואין זה משנה איזה איבר בגוף דורש את הניתוח – פוגש את המטופלים לפגישת ייעוץ  שכוללת הסבר ותיאום ציפיות. הגיעי לפגישה וודאי כי הרופא מסביר לך את כל מה שקשור לתהליך. בד בבד בדקי אם הוא מבין את הרצון שלך וקולע לצרכייך הפיזיים. בכול ניתוח חשוב שתהיה  כימיה והבנה בין הרופא המנתח למטופלת. בכך אין "הפתעות" לא נעימות והתוצאות של הניתוח הופכות לטובות יותר. 

המלצות

נסי למצוא המלצות על מומחים לכירורגיה פלסטית כמו כאן בין חברים, בני משפחה או כל מי שעבר פרוצדורות דומות בחייו. זכרי: ברשתות החברתיות, בפורומים שעוסקים בבריאות ובאתרי אינטרנט של מומחים אפשר לקבל המלצות נהדרות על רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית. בהצלחה!