חבילות שוות של סלקום טיוי

סלקום טיוי

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתרחבות מסיבית בכל מה שקשור לעולם של שירותי טלוויזיה רב ערוצית. אם עד לפני מספר שנים היינו יכולים ליהנות רק משתי חברות אשר סיפקו שירותים בתחום, הרי שכיום אנחנו יכולים ליהנות מעוד שורה של חברות שמספקות שירותים בתחום. הן הגיעו מעולם התקשורת הסלולרית. 

כך למשל, אחת החברות שמציעות שירותים בתחום זה, היא חברת סלקום, דרך מערכת סלקום טיוי. מדובר על מערכת שאפשר לרכוש בנפרד משירותי הסלולר של החברה, וכן בנוסף אליהם. מדובר על שירותים מאוד ייחודים. 

לחברת סלקום טיוי יש מגוון רחב של חבילות אשר פונות אל קהלים שונים, בדקו באתר. בין אם מדובר במשפחות, רווקים ורווקות, חבר'ה שעובדים לצפות בשידורי ספורט, חובבי סדרות וכדומה. צריך לומר, מאחר והכל גלוי, הכל נמצא באינטרנט, אז אפשר בקלות לעשות השוואה בין החבילות השונות שהחברה מציעה ולהחליט איזו מהן יכולה להתאים לנו. צריך לזכור, מלבד אותן חבילות, הרי שהחברה מציעה גם אטרקציות נוספות שנועדו למשוך לקוחות פוטנציאליים לרכוש את החבילות שלה. 

אילו חבילות החברה מציעה

כאמור, החברה מציעה מגוון רחב של חבילות. הן מתחלקות לארבע קבוצות עיקריות. חבילות שכוללות אך ורק שירותי טלוויזיה, זה אומר חבילת ערוצים עם ממיר מקליט. כמו כן, החברה מציעה שירותים של טלוויזיה ואינטנט, וכן מי שרוצה יכול ליהנות גם משירותי טלוויזיה, אינטרנט, וטלפון קווי, וכן טלוויזיה, אינטרנט, טלפון קווי וכן קווי סלולר. 

מן הסתם, המחירים משתנים בהתאם לסוג החבילה (ראו דוגמא), כאשר אם בוחנים את החבילות שכוללות מגוון שירותים, הרי שמבחינת המחיר, זה הרבה יותר משתלם בסיכום הכללי לרכוש אותן ולא דווקא חבילות שכוללות רק שירות אחד או שני שירותים בלבד. לכן רצוי לבדוק מה יותר מתאים לכם. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »