קייטרינג לאירוע קטן בבית – בהתאם לתו הסגול!

קייטרינג לאירוע קטן בבית

קונספט הקייטרינג כולל בתוכו הרבה שמחה, תחושה של ביחד והנאה מארוחות בבתי מלון של 'אכול כפי יכולתך'. גם בימי הקורונה תוכלו להזמין קייטרינג לאירוע קטן בבית – בהתאם לתו הסגול. קייטרינג שמגיע במארזים אישיים יוקרתיים יספק לאורחים שלכם גם הנאה מחוויית הקייטרינג וגם הקפדה על הנחיות התו הסגול והריחוק החברתי.

מארזים אישיים מעוררי תאבון

אין גבול לדמיון וליצירתיות ותופתעו לדעת עד כמה מארזים אישיים יכולים להקפיץ את כל החושים ולגרום לאורחים שלכם להנות מחוויית גורמה אמיתית. תוכלו למצוא מגוון של מארזים אישיים לפי סגנונות שונים, כאשר יש הקפדה על כל הפרטים הקטנים. החל מאוכל איכותי שמצולחת בצורה מושלמת ועד לאריזה שקופה או אטומה וריחנית.

מארזים אישיים לכל האירועים

קייטרינג לאירוע קטן בבית מתאים למגוון של צרכים: גם אם אתם מארחים קבוצה קטנה של חבר'ה בבית וגם אם אתם חוגגים חתונת כסף או יומולדת 60.

חושבים על כל הפרטים הקטנים

יש נטייה לחשוב מה כבר יכול להיות מהפנט ומעורר חושים במארזי קייטרינג אישיים. אבל תופתעו לגלות שזה עולם ומלואו. מארזים אישיים יכולים ללוות מנות ראשונה, עיקרית וקינוח בתפריט של האירוע שלכם, יש מארזים שקופים או חצי-שקופים עם ריחות משכרי חושים. במארזים תוכלו לשלב גם משקות אלכוהוליים וקינוחים מהשורה הראשונה.

צמחוני או טבעוני?

מארזים אישיים מספקים מענה גם לאלו שלא אוכלים בשר או חלב. מארזים כשרים, מארזים צמחוניים ומארזים טבעוניים זמינים לכם – בהתאם לצרכים שלכם. אל תחששו להזמין מארזים אם יש לכם אורחים צמחוניים. יש לכל דבר פתרון ואתם תהנו מארוחת קייטרינג של שף פרטי לאירוע בהתאם לתו הסגול.