עלות השחרת חלונות לרכב – איך נקבע המחיר?

רכב הוא הרבה יותר מכלי נסיעה, זהו כלי שמסייע להביא אל רמת ניידות גבוהה גם אם זה לפנאי וגם אם לשעות העבודה. רכב יכול להיות כלי העבודה עצמו, אפילו, במידה והוא נרכש לשם כך. איך יכולים להפוך אותו למקום הרבה יותר נוח? אחת מן הדרכים הינה על ידי השחרת חלונות הרכב, שמגיעה בעלויות שונות, והכרה של הפרמטרים שיכולים להשפיע על העלות שתיקבע בסופו של דבר תסייע להבין את טווח המחירים ולהיכן את התקציב לשם כך כאשר המחיר הממוצע אצל חברות שמבצעות השחרת חלונות בדרכים שונות נע בין 250 ל-2500 ₪.

 

סוגים שונים של כלי רכב

יש לא מעט יצרני רכבים שהרכבים שלהם נמכרים בארץ, וכל רכב שכזה מגיע עם גודל אחר של חלונות, החל מחלונות אחוריים ועד לאחרונות של תא הנהג והנוסע מימין לו. ההבדלים הללו בגדלים ובצורה מצריכים התאמה אחרת של השחרת החלונות, ומכאן נוסעים ההבדלים במחירים ובעלויות. ככל שיהיה מדובר ביותר זמן עבודה, בעבודה יותר מורכבת ויותר חומר שנדרש עבור ההשחרה כך המחיר יעלה ויהיה שונה מדגם אחר של רכב לבא אחריו.

 

שיטת השחרת החלונות הנבחרת

נכון להיום יש כל מיני שיטות שאיתן יכולים לבצע את ההשחרה של חלונות כלי הרכב בצורה יותר או פחות מוצלחת. השיטות הכי בולטות נעשות על ידי שימוש בציפוי והדקה שלו עם מדבקות מיוחדות שנועדו לשם כך. הכהייה נוספת יכולה להתבצע על ידי טכניקת לייזר, שיטה אחרת על ידי התזה או השחמת החלונות בתנור. הבחירה של השיטה תקבע במידה ניכרת את המחיר שאותו נוציא עבור השחרת חלונות לרכב, כאשר מדובר בשיטה יותר מורכבת ואיכותית כך העלות של השחרת חלונות תגדל.