רכישת דירה חדשה מקבלן- המדריך המלא

רכישת דירה חדשה מקבלן

מזל טוב! אתם עומדים בפני רכישת דירה חדשה ואין מאורע מרגש מזה. בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר זוגות צעירים בוחרים לרכוש דירה חדשה מקבלן. אין ספק כי לדירה חדשה יתרונות רבים ומשמעותיים אך פעמים רבות תהליך הרכישה במיוחד של דירה שעדיין "על הנייר" עלול להיות מבלבל מאוד ולכן חשוב מאוד להכיר אותו לעומקו טרם ניגשים לקבלן.

כל מה שצריך לדעת על רכישת דירה חדשה מקבלן

ישנם מספר הבדלים משמעותיים בין רכישת דירה יד שנייה לעומת רכישת דירה חדשה מקבלן כאשר ההבדל המשמעותי ביותר הוא שכאשר רוכשים דירה חדשה אין באמת יכולת לראות אותה אלא את התכנון של על גבי הנייר ולכן לא תמיד ניתן לבחון את כל הפרטים הקטנים. לכן חשוב מאוד לקבל מהקבלן כל פרט ופרט לגבי הבית וכן לגבי הפרויקט.

כמו כן, קודם מעמד החתימה חשוב לבחון מיהו היזם וכן מיהו הקבלן של הפרויקט, האם הם אמינים ומהן הביקורות לגביהם. שימו לב גם לכל הפרטים לגבי הקרקע, האם ישנם כל היתרי הבנייה הנדרשים ומיהם הבעלים של הקרקע. לבסוף חשוב מאוד לזכור כי פעמים רבות המחיר המוצג הינו מחיר שאינו כולל מע"מ ולכן יש צורך לברר את מחיר הדירה המדויק.

על מנת לעבור את התהליך בבטחה מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד שילווה אתכם יד ביד ליעד.

בחירת עו"ד מקצועי

תהליך רכישת דירה עלול להיות תהליך מתיש ומעורר חשש. על מנת לדעת בבטחה כי אתם אכן מבצעים קנייה נכונה ובטוחה אל תוותרו על עזרתו של עו"ד אלעד ויסטוך, אשר ילווה אתכם החל משלב ההיכרות עם הקבלן ועד רגע חתימת החוזה בפועל.