החשיבות בביטוח מבנה בפרויקט תמ"א

ביטוח מבנה בפרויקט תמ

כיום ניתן לראות כי צצים כפטריות אחר הגשם, בנינים ישנים, המשוקמים על ידי פרויקט תמ"א. זהו פרויקט האחראי על חיזוק בנינים ישנים לקראת רעידות אדמה, כמו כן רבים מבין בעלי הדירות מנצלים את הפרויקט גם לשיפוץ כללי של הדירות עצמן, ואף לבנות קומות חדשות, ולשינוי פני הבניין כולו. 

במאמר זה נתייחס על החשיבות הרבה יש בביטוח מבנה בפרויקט זה במיוחד. 

> באתר של Itzick Simon תוכלו לקרוא בהרחבה

ביטוח מבנה 

מדובר על בעלי דירות, שהציעו להם על ידי המדינה את פרויקט התמ"א, אך הם אינם יודעים כי בפרויקט הזה טמונים סיכונים לא קטנים, החל מהשגרה שהיא כבר אינה שגרה, שכן הבניין הולך להיות אתר בנייה פשוטו כמשמעו. 

יש צורך להתייעץ עם עורך דין המתמחה, כי ביטוח המבנה הקיים של הבניין במידה, ויש כזה, אינו מכסה כלל את הסיכונים שיש בפרויקט תמ"א. 

חשוב להבין כי התייעצות עם עורך דין בנוגע לכיסוי הביטוחים היא מאד חשובה, משום שהוא יברר לכם את הכיסויים, שאתם צריכים, ותוכלו לדרוש ביטוח מבנה בהתאם לכסויים אלו, כפי שדאגו הקבלנים מבעוד מועד לפוליסת ביטוח קבלנים.

מהי החשיבות של ביטוח מבנה לפרויקט תמ"א? 

כאשר מדובר על פרויקט תמ"א חשוב מאד להבין כי לא מדובר בפרויקט בנייה רגיל, אלא מדובר על הוספת קומות לבניין, שהיסודות שלו ישנים מידי, כמו כן יתכן כי למרות התכנון ההנדסי ניתן לראות כי הבניין לא יוכל לעמוד בתוכנית זו ויכול להיות סדקים בבניה, וכן בנוסף לכך שקיעה של הבניין, מומלץ להתייעץ עם סוכנות איציק סימון לביטוח מתאים

חשוב להבין, כי גם אם יש ברשותכם ביטוח מבנה, הביטוח הזה לא מכסה נזקים אלו, כמו כן ביטוח מבנה בפרויקט תמ"א מכסה גם בנוסף גניבות ופריצות לבתים שהתרחשו בזמן הפרויקט, כמו כן ביטוח מבנה רגיל לא יכסה את הבעיות האלו בגלל שהן שונות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »