בלוג

ניב נינבורג – כל אחד יכול לסחור עם NFT

כל אחד שרוצה להתחיל לסחור עם NFT יכול לעשות את זה בקלות, אך למרבה הצער אנשים רבים לא יודעים איך לגשת לתחום הזה בצורה נכונה ומה הם צריכים לעשות כדי להצליח בתהליך הזה. במקרים מהסוג הזה רצוי לתת למומחה כמו ניב נינבורג לעזור.

כאשר יש מומחה שיכול לעזור לכם להיכנס לתחום הזה, הכול הופך להיות הרבה יותר פשוט, וזה כבר יכול לחסוך לכם לא מעט סימני שאלה לאורך הדרך. לפיכך יהיה כדאי לכם לוודא שאם אתם בוחרים להיכנס לעולם הזה, שאתם לפחות עושים את זה כמו שצריך מהצד שלכם.

תלמדו על NFT באופן מעמיק

אם אתם רוצים לקחת בשתי ידיים את ההזדמנות להיכנס לתחום ה-NFT, תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאתם נותנים למקצוענים לעזור לכם כנדרש ולעשות כל מה שצריך על מנת שהתהליך כולו יוכל להיות הרבה יותר פשוט עבורכם. זה משהו שיהיה כדאי לכם להקדיש לו לא מעט מחשבה.

ככל שתיקחו ברצינות רבה יותר את הכניסה שלכם לתחום הזה ותלמדו אותו כמו שצריך, ואפילו באמצעות קורס מקצועי ואף עם ליווי של ניב נינבורג, כך תוכלו להגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם למכור את היצירות שלכם, וזה ללא כל ספק יהיה שווה את זה עבורכם.

עוזרים לכם למכור עם NFT

אתם לא צריכים לעבור את כל התהליך של כניסה לתחום הזה לבדכם, שכן בעזרת ליווי של ניב נינבורג תוכלו לקבל מענה לכל קושי ולדעת בפירוש שאתם עושים את כל הצעדים הדרושים במצב שלכם. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להקדיש לו מחשבה כבר בזמן הקרוב ולנסות להבין מה הייתם רוצים לעשות מהבחינה הזו.

מיכאל פוליצר – למה חשוב ללמוד על שוק ההון?

אנשים שאינם מושקעים בשוק ההון, הרבה פעמים נוטים להסביר זאת בטענה שהם אינם מבינים דבר ומדובר בתחום שנועד לאנשי מקצוע ולא לכל אחד. רבים סבורים שבשוק ההון יכולים להשקיע רק מי שיש לו הרבה כסף ומי שיש לו ידע וניסיון. אחרת זה מיותר לנסות, וזה עלול לייצר הפסדים כספיים משמעותיים. 

מיכאל פוליצר מומחה בשוק ההון מסביר כי העניין הוא, שכל אחד מאיתנו כך או אחרת מושקע בשוק ההון. דרך קרנות פנסיה, קופות גמל ומוצרים פיננסיים אחרים, אנחנו מושקעים בשוק הון באופן ישיר או עקיף. צריך לומר, לא רק אנחנו מושקעים, אלא גם חברות הביטוח אצלן יש לנו פוליסות שונות, מושקעות בשוק ההון וזה כמובן יכול להשפיע גם על הכיס שלנו. 

לכן, גם אם אין לנו הרבה כסף וגם אם אנחנו לא בהכרח מתכוונים להשקיע בו באופן רציני ומשמעותי, אזי יהיה נכון מצידנו ללמוד את הנושא לעומק. 

איך מיקי פוליצר יכול לעזור לנו?

מי שיכול לעזור לנו ללמוד את שוק ההון לעומק, הוא מיקי פוליצר. מדובר על איש מקצוע בעל ידע וניסיון רב שיכול לספק לנו הרבה מאוד כלים ואמצעים בשביל ללמוד על שוק ההון, באופן מעשי ותיאורטי. 

מיכאל פוליצר בנה קורסים שלמים שיכולים להתאים למי שאין לו ניסיון וידע, ובעזרתם אפשר ללמוד כל מה שצריך לדעת על שוק ההון בישראל ובכלל.

עבודות בגובה

עבודות בגובה הוא מונח המשמש לתיאור הפעילויות או העבודות הנעשות בגובה. זה כולל עיסוקים כמו בנייה, תחזוקה ועבודות שירות. עבודות בגובה כוללות פעילויות כמו התקנה או תיקון ציוד כגון מנופים או מעליות בבניינים. הם כוללים גם פעילויות כמו עבודה על גגות או פיגומים.

עבודות בגובה מוגדרות, כאשר עבודה הנעשית בגובה העולה על טווח ההגעה של העובד. במילים אחרות ברגע שהעובד לא יכול להגיע למקום העבודה בעזרת רגליו העבודה נחשבת לעבודה בגובה, עבודות בגובה הן פעילויות הדורשות שימוש בכלים, ציוד או חומרים.

סוגים של עבודות בגובה

ניתן לחלק עבודות בגובה לשלוש קטגוריות:

– תגובת חירום: כולל פעולות חילוץ ושירותי חירום רפואיים.

– בנייה: כולל בנייה ותחזוקה של מבנים, כמו ניקוי חלונות בגובה.

– תעשייתי: כולל ייצור והפקת נפט.

עבודות בגובה – האם זה מסוכן?

העובדים חייבים להקפיד על רשימה נרחבת של כללי בטיחות כאשר הם עובדים בגובה, לרבות לבישת ביגוד מתאים לרוב רתמה ושימוש בציוד הגנה מפני נפילה. החשיבות של בטיחות ובריאות בעבודה היא קריטית. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר באתרי בנייה ועבודות נוספות בגובה.

הסיכונים הקשורים לעבודה בגובה הם רבים, לרבות נפילות מגובה, החלקות, מעידות ונפילות. תאונות אלו גורמות לרוב לפציעות חמורות או למוות. ישנן מספר דרכים שבהן עובדים יכולים להפחית את הסיכון לפציעה או מוות בעת עבודה בגובה. דרך אחת היא להבטיח שיש להם הבנה טובה של סביבת העבודה שלהם ואיזה סיכונים קיימים באזור, גם כאשר מדובר על תהליך של ניקוי חלונות למשרדים שנמצאים בגובה רב.

 הם צריכים גם להיות מודעים לסיכונים הכרוכים במשימות ספציפיות, כמו עבודה על פיגומים או שימוש בסולמות כדי לעלות למקומות גבוהים. זה יעזור להם לזהות סיכונים פוטנציאליים לפני שהם מתחילים לעבוד, כך שהם יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי איך לנהל את המשימות שלהם בצורה בטוחה ויעילה וככה להימנע מתאונות בזמן עבודה בגובה.

התקנת מדיח כלים

בכל הנוגע למכשירי חשמל לבית, המדיח הוא מוצר חשמלי נפוץ ופופולרי בקרב בתים רבים. הוא לא רק חוסך זמן ואנרגיה, אלא גם עוזר לשמור על המטבח שלכם נקי ומסודר.

לא סתם בשנים האחרונות מדיחי כלים הפכו לפופלארים יותר ויותר בכל מטבח מאחר והם וחוסכים זמן ואנרגיה שאחרת היו מוציאים על שטיפת כלים ביד.

למה צריך לשים לב בזמן התקנת מדיח כלים

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם בעת התקנת מדיח כלים הוא אספקת המים. יש לחבר את המדיח לאספקת מים קרים, שכן מים חמים עלולים לפגוע ברכיבים הפנימיים של המדיח.

כמו כן, חשוב לוודא שקו אספקת המים אינו מעוות או חסום, שכן הדבר עלול להגביל את זרימת המים ולהפחית את ביצועי המדיח. ראו כאן אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים!

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא ניקוז. מדיח הכלים חייב להיות מחובר לניקוז תקין, אחרת המים יחזרו לתוך המכונה. לבסוף, חשוב ליישר את המדיח כראוי. מדיח כלים לא מפולס עלול לגרום לבעיות באיטום הדלתות ובנזילות, מה שעלול להוביל לנזקי מים ולתיקונים יקרים.

על ידי שימת לב לדברים הללו במהלך ההתקנה, אתם יכולים להבטיח שהמדיח שלך יפעל כראוי במשך שנים רבות.

מתקין מדיח כלים

התקנה של מדיח כלים במטבח שלכם עשויה להיות מעט מסובכת, חשוב לוודא שהמכשיר מותקן כהלכה.

אם אינכם יודעים איך להתקין אותו בצורה מיטבית ובטיחותית מומלץ שתקראו למתקין מדיח כלים על מנת שיבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.

למתקין מקצועי יהיה הניסיון והמומחיות הדרושים על מנת לבצע את העבודה כמו שצריך. הוא יוודא שהמדיח שלך מחובר כראוי ומתפקד כראוי. בנוסף, הוא יכול גם לספק לכם עצות חשובות כיצד לתחזק ולפתור בעיות עתידות שעלולות לצוץ. אז אם אתם חושבים להתקין מדיח כלים, הקפידו לפנות תחילה למתקין מקצועי שניתן למצוא באמצעות אתר JPLUMB!

בהצלחה!

שלילת רישיון

רישיון נהיגה הוא מסמך משפטי המעניק לאדם רשות להפעיל רכב מנועי.

שלילת רישיון היא הליך פורמלי להסרת הרשאות הנהיגה של אדם. זה יכול לשמש גם בהקשרים אחרים שבהם החוק מחייב רישוי, כמו לבעלי מקצוע או לבעלות על אקדח.

שלילת רשיון היא הליך משפטי שניתן ליזום על ידי המדינה בה מתגורר הנהג, או על ידי מדינה אחרת בה הואשם הנהג בהפרה.

התהליך עשוי להיות יזום על ידי סוכנות אכיפת חוק, צו מעצר, צו בית משפט או הליך מנהלי.

שלילת רישיון שמורה בדרך כלל להפרות חמורות כמו נהיגה תחת ההשפעה של סמים או אלכוהול, נהיגה פזיזה העלולה לפגוע בעוברי אורח, בריחה מהמשטרה ונהיגה בקלות ראש. שלילת רישיון הנהיגה יכולה לקרות גם כאשר יש לך דוחות תנועה שלא שולמו או קנסות בגין עבירות אחרות. במקרה זה, רישום הרכב שלך יבוטל ולא תוכל לנהוג עד שתשלם את המגיע לך.

ניתן לשלול רישיון נהיגה ממספר סיבות, לרוב עקב צבירת נקודות ברישיון.

אדם עלול לשלול את רישיון הנהיגה שלו בשל צבירת נקודות רבות מדי ברישום הנהיגה שלו. מערכת הנקודות נוצרה כדי לספק תמריץ לנהגים לציית לחוקי התעבורה ולנהוג בבטחה.

ישנן שלוש דרכים בהן ניתן לשלול רישיונות נהיגה:

1) בית המשפט רשאי להורות לנאשם למסור את רישיונו בגזר הדין. במקרה כזה יהיה צורך באיתור עורך דין תעבורה מומחה בתחום לסיוע בהשבת הרישיון.

2) משרד הרישוי רשאי לשלול את הרישיון של אדם לאחר שקיבל הודעה על ידי רשויות אכיפת החוק שמישהו נעצר בגין כל פשע הכולל אלכוהול או סמים ונהיגה.

3) אדם יכול למסור את הרישיון שלו מרצונו למשרד הרישוי.

 

יועצי משכנתאות

יועצי משכנתאות הם האנשים שעוזרים לאנשים עם צורכי המשכנתא שלהם. הם עובדים עם הלווים כדי למצוא הלוואה מתאימה שיוכלו לעמוד בה, והם גם מספקים להם עצות כיצד לנהל את הכספים שלהם.

יועצי משכנתאות הם אנשים שעוזרים בתהליך קבלת המשכנתא. לרוב הם עובדים בבנק או במוסד פיננסי ומייעצים לאנשים כיצד לקבל משכנתא ואיזה סוגי משכנתאות עליהם לבקש.

יועץ משכנתאות הוא מי שעוזר בתהליך קבלת המשכנתא. לרוב הם עובדים בבנק או במוסד פיננסי ומייעצים לאנשים כיצד לקבל משכנתא ואיזה סוגי משכנתאות עליהם לבקש. התפקיד אינו רק מסירת מידע, אלא מדובר בהבנת הצרכים של הלקוח כדי שיוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי הכספים שלו.

למה כדאי להעזר בשירותי יועצי משכנתאות?

ישנם יועצי משכנתאות רבים בשוק המעניקים שירותים שונים ללקוחות. הם עוזרים לאנשים למצוא את האפשרות הטובה ביותר שלהם ולהחליט על המשכנתא המתאימה להם.

התעשייה צומחת ויש צורך בעוד יועצים. הם צריכים להיות מסוגלים לייצר תוכן שימשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים וישכנע אותם להיעזר בשירותיהם.

יועצי משכנתאות הם האנשים שעוזרים לאנשים עם צרכיהם הקשורים למשכנתא, כולל דיונים על מוצרי הלוואות, ריביות ולוחות פירעון. הם גם עובדים עם לווים כדי למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורם.

תפקיד זה דורש מיומנות וידע רב על מנת לספק מידע מדויק ללקוחות ולעזור להם לקבל החלטה מושכלת לגבי הכספים שלהם.

לסיכומו של דבר

יועצי משכנתאות עוזרים לאנשים למצוא את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכיהם. הם מסוגלים לעשות זאת על ידי הבנת מצבו הכלכלי של הלקוח ומתן לו מגוון אפשרויות.

תפקידם של יועצי המשכנתאות הופך חשוב יותר ככל שהענף משתנה במהירות. יועצי משכנתאות כעת לא רק עוזרים לאנשים למצוא משכנתא אלא גם מספקים להם עצות כיצד לחסוך כסף, להשקיע ולנהל את ניקוד האשראי שלהם.

הסיבה לכך היא שבני דור המילניום הפכו מודאגים יותר ויותר לגבי עתידם הפיננסי ורוצים להיות פרואקטיביים בלקיחת אחריות עליו.

 

קופונים לאטרקציות

קופונים הם דרך יעילה להגדיל את המכירות ולמשוך לקוחות חדשים. ישנן דרכים רבות בהן תוכל להשתמש בקופונים כדי להפיק את המרב מאסטרטגיית השיווק שלך.

קופונים הם דרך מצוינת לעסקים להגדיל את ההכנסות ואת בסיס הלקוחות שלהם. הם יכולים לשמש ככלי שיווקי, אך יש להם גם שימושים רבים אחרים כגון משיכת לקוחות חדשים או מתן הנחות על מוצרים או שירותים.

קופונים הם דרך פופולרית לחסוך כסף. הם משמשים צרכנים ועסקים כאחד. הם כלי שיווקי יעיל שיכול לעזור לעסקים לבלוט על פני המתחרים.

קופונים – מה חשוב לדעת?

קופונים קיימים כבר זמן מה, אך לאחרונה הם ראו עלייה מחודשת בפופולריות. זה נובע בעיקר מהעלייה של מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות. בכך, קמעונאים מחפשים דרכים להתבלט מהמתחרים שלהם ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהם.

ניתן להשתמש בקופונים כדרך להכניס לקוחות לחנות או לאתר שלך על ידי הצעת להם הנחות על מוצרים או שירותים. הם יכולים לשמש גם כתמריצים ללקוחות חדשים וללקוחות נאמנים לחזור לעתים קרובות יותר או להוציא יותר כסף איתך.

קופונים לאטרקציות – יתרונות

קופונים לאטרקציות הם דרך מצוינת לחסוך כסף. החלק הטוב ביותר בקופונים הוא שהם גמישים. אתה יכול להשתמש בהם לדברים שונים כמו ללכת לגן החיות, או אפילו לארוחה במסעדה.

אחד הקופונים הפופולריים ביותר הוא עבור פארקי שעשועים. הדרך הטובה ביותר להשתמש בקופון ללונה פארק היא לקחת את המשפחה ולקבל הנחה על כרטיסים. זה יאפשר לך לחוות הכל מבלי לשבור את חשבון הבנק שלך או לשכוח לחסוך כסף.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לחסוך כסף באמצעות קופונים. חלק מאלה כוללים:

– קבלת הנחות על האטרקציות והפעילויות המועדפות עליך.

– שימוש בהם ככרטיס מתנה או שובר מתנה.

– קבלת קופון חינם מחברות המציעות אותם.

 

 

האינפלציה עולה – איך זה קשור אלינו ומה אנחנו צריכים לעשות?

אינפלציה היא העלייה במחיר של מוצרים ושירותים. זה נגרם על ידי עלייה בהיצע הסחורות והשירותים.

אינפלציה היא לא תופעה חדשה. זה קיים מזמן. עם זאת, הוא גדל באופן אקספוננציאלי במהלך השנים האחרונות. הסיבה לעלייה זו באינפלציה היא שהכסף הודפס מהר יותר מאשר שימש לקניית סחורות ושירותים ממדינות אחרות, מה שהביא למחירים גבוהים יותר עבורם.

אינפלציה היא תופעה מוניטרית המתרחשת כאשר כוח הקנייה של הכסף יורד. כשזה קורה, המחירים עולים וערך הכסף יורד.

פנו עוד היום ליועץ פיננסי כדי לקבל ייעוץ פיננסי מקצועי>>>

על האינפלציה בישראל: 

האינפלציה בישראל היא נושא שנדון כבר שנים. ישנן תיאוריות רבות ושונות לגבי הגורם לאינפלציה וההשפעה שיש לה על הכלכלה. 

אינפלציה היא תופעה עולמית והיא משפיעה על כולם. זה מסוכן אפילו יותר במדינות מפותחות מאוד. השפעת האינפלציה על הכלכלה יכולה להיות חמורה, למשל, כאשר יש חוסר התאמה בין מחירי הסחורות והשירותים לבין כוח הקנייה של הפרטים.

כדי להבין טוב יותר את האינפלציה, צריך לבדוק מה גורם לה. אינפלציה יכולה להיגרם מגורמים רבים.

רוצים לקבל טיפים להתנהלות נכונה או על כלכלת המשפחה? צרו קשר >>>

אילו גורמים משפיעים על האינפלציה?

האינפלציה בישראל היא נושא שנדון כבר זמן רב. שיעור האינפלציה בישראל משתנה משנה לשנה והוא עלה ויורד עם השנים. הסיבה לכך היא המצב הכלכלי המשתנה במדינה, המושפע גם מגורמים פנימיים וחיצוניים (כגון מלחמות, אסונות טבע, שינוי בכוח הפוליטי השלט במדינה ועוד). 

מה אנחנו יכולים לעשות?

תמיד ניתן לפנות לממשלה במחאות ולקוות שיובילו רפורמות להורדה במחירים או העלאת המשכורות. סביר להניח שבעלי עסקים ועצמאיים יעלו מחירים בהתאם לשירותים והמוצרים שלהם כדי שיוכלו לאזן את מצב ההכנסות שהיו רגילים אליהם עד כה. הבעיה היא שבמקביל כוח הרכישה הולך וקטן כיוון שאנשים בדרך כלל מרוויחים אותם סכומים של כסף ולכן יכולים לקנות פחות. ההיצע שלנו היא לקנות רק מה שצריך, לחפש אפשרויות להגדלת ההכנסות וצמצום ההוצאות.

וורלד 8 – למה השימוש בו משתלם לנו?

בדרך כלל, כשאנחנו טסים לחו"ל, בין אם זה לחופשה ובין אם זה לצורך אחר, אז אחד הדברים שאנחנו בוחנים, זה כיצד יש לנו אפשרות להשתמש במכשיר הסלולר שלנו בצורה נוחה, זמינה ופשוטה, באופן שנוכל להוציא שיחות והודעות וכן נוכל לגלוש באינטרנט, מבלי שנצטרך לחפש רשת WI-FI, אלא נוכל לעשות את זה בצורה ישירה דרך מכשיר הסלולר שלנו. 

רבים בוחרים להשתמש באופציה של רכישת חבילת חו"ל דרך חברת הסלולר בה הם מנויים. הבעיה היא שהחבילות הן מאוד יקרות ולא בהכרח משתלמות מבחינה כלכלית. לכן אנחנו צריכים לחפש חבילות הרבה יותר זולות ומשתלמות, בכל אספקט. 

אחת האופציות שעומדות לרשותנו היא רכישת סים וורלד 8. מדובר על סים אשר עולה עשרות שקלים בלבד ואפשר לבצע בעזרתו שיחות וכן להוציא הודות, ואף לגלוש באינטרנט בצורה חופשית. הכרטיס מתבסס על רשת מקומית והוא פועל בלמעלה מ-120 מדינות שונות ברחבי העולם. 

למה נכון לנו לקנות וורלד 8?

ראשית, מדובר על כרטיס סים שעולה עשרות שקלים ויש לנו אפשרות להטעין אותו בכל פעם מחדש אם השתמשנו בכל הזיכרון שלו. כך אנחנו אף פעם לא נישאר מאחור ותמיד נהיה מחוברים ומעודכנים בכל מה שקורה. 

שנית, הסים מאפשר לנו לשמור על מספר הנייד שלנו ואנחנו לא צריכים לוותר עליו. יש לנו אפשרות להשתמש במכשיר כל הזמן, וכן יש לנו אפשרות להטעין את הכרטיס במשך 24/7. 

היום אנחנו יכולים לרכוש כרטיס סים וורלד world 8 בסניפים של דואר ישראל וכן באתרי אינטרנט שונים. אנחנו יכולים לצאת לחופשה בחו"ל בראש שקט ובידיעה ברורה שהכרטיס נמצא ברשותנו ואנחנו יכולים להשתמש בו בכל עת על פי הצרכים שלנו. 

השקעות בנדל”ן

תחום הנדל"ן הוא אחד מהענפים הרווחיים והצומחים ביותר בעולם. ההערכה היא שעד 2050, יותר ממחצית מכלל האנשים יתגוררו באזורים עירוניים. זהו שוק ענק לחברות נדל"ן. קראו בהרחבה באתר ברוקר נדל"ן.

הצמיחה של שוק זה הביאה לעלייה בביקוש לנכסים להשקעה כגון דירות, בתים ושטחי משרדים. גם צד ההיצע של הענף הזה די גדול וניתן לראות מהעובדה שיש יותר מ-10 מיליון דירות הרשומות באתרי נדל"ן שונים מדי שנה.

הביקוש לנכסים אלה מונע על ידי מספר גדל והולך של אנשים המתגוררים בערים, כמו גם על ידי עלייה ברמת החיים במדינות כמו הודו, סין ורוסיה, בין היתר.

השקעה בנדל"ן היא דרך מצוינת להרוויח כסף. זו גם הזדמנות מצוינת להעלות את ערך הבית שלכם. המאמר הבא יעזור לכם להתחיל בהשקעה בנדל"ן וכיצד היא יכולה להועיל לכם.

יתרונות של השקעות בנדל”ן

להשקעות בנדל”ן מספר יתרונות עליהן נפרט כאן:

לעומת השקעות רגילות כמו מניות, אג”ח או קרנות נאמנות – השקעות בנדל”ן הן השקעות בסיכון נמוך יותר מאחר והן לא יפלו בזמן מלחמה או מגפה.

הכנסות פאסיביות – אשר אתם רוכשים נכס להשכרה כהשקעה בנדל"ן, השוכרים משלמים דמי שכירות חודשיים. עלות השכירות בדרך כלל גבוהה מתשלום המשכנתא החודשי, גם בשוק של היום. ההבדל בשכר הדירה ובתשלום המשכנתא מייצר תזרים מזומנים מיידי ועקבי.

אפשרות למינוף זול – הלוואת משכנתא היא הלוואה עם ריביות נמוכות ותנאים נוחים יותר.

הטבות מס – נכון שהשקעות בנדל”ן גוררות אחריהן מיסים כגון: מס שבח ומס רכישה על דירה שנייה. אך לאחרונה אושרו בכנסת הטבות מס למשקיעים על מנת לשנות למנוע ממשקיעים פוטנציאלים לזרום לשוק ההון.

נכס מוחשי – כל מי שמשקיע בנדל”ן הופך לבעליו של נכס. נכס זה מעניק ביטחון נפשי להרבה אנשים במיוחד עם המצב של היום. אותו נכס יכול למשמש את הבנים והנכדים במגורים עתידיים. במידה והנכס נמצא בשכונה מתפתחת הוא גם יעלה את הערך שלו בהמשך.