בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד האנשים המוערכים והחשובים ביותר בארץ. חלק מהאנשים מכירים אותו בזכות ההיסטוריה הצבאית המפוארת שלו. לעומת זאת, אנשים אחרים מכירים אותו בזכות תרומתו החברתית למאבק לשוויון החברתי בין ערי הפריפריה לבין ערי המרכז. מדובר על אדם מקצועי ואחראי, שמוכן לסייע לכל אדם שזקוק לעזרתו. מעבר לכך, מדובר על אדם בעל כישורי ניהול גבוהים, בזכות מגוון תפקידי הפיקוד והמטרה שהוא שירת בהם, במהלך הקריירה הצבאית שלו. כדאי לדעת כי בני ינאי סיים את שירותו הצבאי בדרגת אלוף משנה במילואים, כאשר כל החיילים, הלוחמים והמפקדים שעברו תחת פיקודו, יכולים להעיד על אדם משכמו ומעלה. לאחר שינאי עבר לחיים האזרחיים, הוא מילא תפקידים בכירים רבים, בין היתר, הוא שימש בתור ראש המטה של המשרד לשוויון חברתי. בנוסף לכך, הוא תפקד בתור ממונה מבצעים וחקירות במערך ההדרכה והידע ברשות המיסים.

בני ינאי – תפקידים שונים שהוא מילא במרוצת השנים

כאמור, ינאי הינו אדם בעל וותק וניסיון רב בתחומי הניהול. בחייו האזרחיים הוא עבד עם משרדי הממשלה השונים, לצורך יצירת שיתופי פעולה עתירי תקציב ממשלתי. במהלך תפקידו הוא עבד באופן צמוד עם משרד ראש הממשלה, משרד האוצר, משרד הכלכלה, משרד החקלאות ועוד. אחד מתחומי ההתמחות של בני ינאי, היה הקידום של פרויקט ישראל דיגיטלית. הוא פעל רבות על מנת לפתח פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות בכל הרשויות המקומיות, על מנת להעלות באופן ניכר את איכות החיים של התושבים. כמו כן, יש לציין כי מדובר על פרויקטים שהתקיימו הן ברשויות היהודיות והן ברשויות הערביות, במטרה לקדם את השוויון החברתי ולשפר את אורח החיים של כל תושבי ישראל. ינאי עסק הן בתכנון והן בעיצוב של הפלטפורמות הדיגיטליות השונות, במטרה לשפר את איכותן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

דוד בן הרוש יבנה
General
yarin

דוד בן הרוש יבנה

ישנם אנשים שמוכרים לא רק בזכות עצמם, אלא גם בזכות העשייה שלהם לנושא מסוים או בזכות הקשר שלהם עם מקום ספציפי. הם הפכו להיות שם

קרא עוד »