בני ינאי – האיש שיודע לעמוד מאחורי החיילים שלו

בני ינאי

אחת מתכונות האופי שכל מפקד חייב שיהיו לו, זו תחושת הרעות והיכולת לעמוד מאחורי חייליו כל הזמן. הן במובן שהוא אחראי עליהם והן במובן שהוא צריך לתת להם גיבוי, גם אם הם עושים טעויות וגם אם הם עושים משהו שהוא לא ביקש או לא הורה להם לעשות, הרי שהוא המפקד שלהם ולכן הוא צריך לגבות אותו כלפי חוץ. 

דוגמא טובה למפקד כזה הוא בני ינאי. מי שהיה מפקד בצנחנים, מפקד מערך בפיקוד צפון, אלוף משנה במילואים, ידוע ומוכר בזכות היותו מפקד אשר תמיד סיפק גיבוי לחיילים שלו, תמיד תמך בהם ועמד מאחוריהם. בכל מצב ובכל תנאי. בני ינאי ידע מה תפקידו כמפקד וידע מה החיילים שלו צריכים, בשביל שיוכלו לבצע את התפקיד שלהם על הצד הטוב ביותר. 

צריך להדגיש, היחס אותו בני ינאי סיפק לחיילים שלו, הוא ידע גם להעביר הלאה ולספק גם במקומות אחרים בהם הוא עבד באזרחות, בין אם זה במגזר הציבורי ובין אם זה במגזר הפרטי. 

מה אתם צריכים לדעת על בני ינאי?

מלבד היותו מפקד שפיקד על חיילים רבים בצבא, הרי בני ינאי גם שימש במשך שנים רבות בתפקידים שונים בשירות הציבורי, כולל ברשות המסים וכן במשרד ראש הממשלה. במסגרת עבודותיו ותפקידיו השונים, הוא עבד לא מעט גם עם המגזר היהודי וגם עם המגזר הערבי בישראל. הוא יצר קשרים רבים וידע לבצע מגוון רחב של פרויקטים ייחודים, כולל פרויקטים שקשורים לתחום הדיגיטציה. 

לימים, עבר בני ינאי למגזר הפרטי וגם לשם הוא דאג להביא את כישוריו ויכולותיו, כפי שהן באו לידי ביטוי בצבא וכן במגזר הציבורי, בו עבד, כאמור, מספר שנים. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

בית קפה איכותי
General
yarin

איך יודעים אם בית קפה איכותי?

מי שלא ביקר בישראל משנות השמונים, יתפלא לגלות כמה בתי קפה נפתחו מאז. אם בשנות השמונים הכמות היתה מזערית, מינימאלית ממש, הרי שכיום אנחנו יכולים

קרא עוד »
ניקוי חלונות
General
yarin

ניקוי חלונות – מה צריך לדעת מראש

מתכוונים להזמין בקרוב שירות של ניקוי חלונות? כדי שתוכלו לדעת שאתם בוחרים באנשים הנכונים לביצוע העבודה, אתם צריכים לבדוק תחילה האם החברה שבה אתם הולכים

קרא עוד »