בני ינאי – סיפור הצלחה בצבא ובחיים האזרחיים

בני ינאי

לא משנה היכן בני ינאי פעל – תמיד הצליח. בצבא הצליח לדרגה של אלוף במילואים, ואילו בחיים האזרחיים התנהל מול משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות וחברות מן הגדולות במשק. הוא סייע בתהליכי דיגיטציה ברשויות המקומיות, הסרת מחסומי בירוקרטיה, ניהול כספים במשרד האוצר וסייע בהקמה של מועדונים לבני נוער.

בני מבין היטב איך להפוך את ההשתלבות שלו בכל סיטואציה בחיים לכמה שיותר מוצלחת, שכן הצבא לימד אותו איך להתמודד עם מצבים קשים ולהפיק את המרב מכל סיטואציה. הכלים שרכש בצבא הפכו את ההתנהלות שלו בחיים להרבה יותר פרודוקטיבית בסופו של דבר, וזה ללא ספק משהו שעזר לו רבות.

בעל ותק רב שנים בצה"ל

לאורך השנים פיקד בני ינאי על מאות חיילים, היה מפקד גדוד ולבסוף הגיע לדרגה של אלוף. הסיבה להתקדמות הזו נובעת בעיקרה מהרצון של בני לעשות את הטוב ביותר בתפקידים שאליהם הגיע. הוא לא מתפשר אף לא מעט על מה שהוא עושה והוא תמיד חושב על הדרך שבה הוא יכול לפעול על הצד הטוב ביותר מבחינתו.

כל אחד מאתנו יכול ללמוד מבני איך להיות אדם טוב יותר וכזה שפשוט מפיק הרבה יותר מכל מצב שבו הוא נמצא בסופו של דבר. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ולזכור שרק כך אתם יכולים להתנהל בהצלחה יתרה מבחינתכם.

אדם שעשה רבות בחייו האזרחיים

לא רק שבני ינאי היה סיפור הצלחה בצבא, בשל ההתקדמות המטאורית שלו, אלא שהוא גם הצליח בכל דבר שבו נגע בחייו האזרחיים. מדובר באיש מדהים וטוב לב שהתקדם במהלך חייו תוך כדי שהוא תמיד חושב על הזולת והאנשים שהוא יכול לעזור לכם לאורך הדרך.