הסדר נושים בפשיטת רגל

גימלה לחדלי פרעון

מצב של הסדר נושים בפשיטת רגל הנו נפוץ מאוד. כחלק ממנו מגיע החייב להסדר עם הנושים להסדר וזאת כאשר הוא יצטרך לשלם סכום חודשי מוסכם, על פי יכולת ההחזר שלו. במצב כזה של פשיטת רגל החייב איננו מסוגל להחזיר את החובות במלואם, כך שמסכימים להגיע אתו להסדר לפיו הוא יחזיר מידי חודש סכום בהתאם לגובה משכורתו.

הסדר נושים בפשיטת רגל – כך תגיעו להסדר מעולה

על מנת שתוכלו להגיע להסדר נושים מצוין, עליכם יהיה לפנות אל עורך דין עם התמחות בהליכי פשיטת רגל כדי שיוכל ללוות אתכם ולהעניק ליווי משפטי כבר מהשנייה הראשונה. בעזרתו של עורך דין כזה תוכלו לקבל ייצוג שיאפשר לכם לשלם בסופו של יום סכום הוגן מידי חודש, בדיוק על פי היכולת הכלכלית החדשה שלכם.

תנו לעורך דין לנהל את המשא ומתן

כפי שניתן להבין, כחלק מהסדר הנושים עליכם יהיה להגיע להסכם בכל הנוגע לסכום שאתם צפויים לשלם מידי חודש לנושים. כדי שההסדר יהיה הוגן ובאמת נוח עבורכם, כדאי לכם לפנות אל עורך דין אשר יוכל לנהל את המשא ומתן עבורכם.

פנייה אל עורך דין מיומן תוכל לעשות את ההבדל ולסייע לכם לגמור על ההליכים בצורה המוצלחת ביותר וזאת ללא התעסקויות מיותרות מצדכם או צורך להשקיע זמן רב כדי להגיע לעמק השווה עם הצד השני.

הליך משפטי מורכב וארוך

במקרים רבים הליכי פשיטת רגל מתמשכים במשך שנים ארוכות ודורשים סבלנות רבה. אם תהיו מעוניינים לצאת מהמצב בו אתם נמצאים באופן הטוב ביותר, יהיה כדאי להיעזר בעורך דין שילווה אתכם בכל המסע הזה, מתחילתו ועד סופו. כך תדעו שההסדר הסופי אליו תגיעו יהיה מיטבי מבחינתכם.

בדקו על: גימלה לחדלי פרעון