ארנו קפיטל

ארנו קפיטל

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים להשקיע את החסכונות שלהם באפיק מניב ובטוח יחסית. מצד אחד, כל אחד היה רוצה ליהנות מתשואה גבוהה, אך מצד שני, אף אחד כמעט, לא מוכן לסכן את החסכונות שלו בצורה שעלולה לגרום להיעלמותם. לכן החוכמה היא לפזר השקעות ולא לשים את כל הכסף במקום אחד. מסיבות אלו בדיוק, ניתן היום לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים להשקיע בתחום של השקעות אלטרנטיביות. מדובר על השקעות שאינן מבוססות על הבורסה. אומנם נכון כי נהוג היום לחלק את ההשקעות בין אפיק מנייתי לבין אפיק הכולל אגרות חוב, אך מי שמעוניין לפזר סיכונים בצורה יעילה יותר, חייב להשקיע באפיקים נוספים, כגון שוק הנדל"ן. 

קרן ארנו קפיטל – תשואה אטרקטיבית שחשוב להכיר!

קודם כל, חשוב להבהיר כי הקרן עומדת בכל הרגולציות הנדרשות מטעם הרשות לניירות ערך, ולכן היא הפכה לקרן הראשונה בישראל שמתמחה בתחום. מדובר על קרן חוב שאינה חשופה לשום סיכון יזמי, היות והיא מצאה למעשה את הפרצה בעולם הבנקים והמשכנתאות. ברוב המקרים, הבנקים הם האחראיים הבלעדיים לספק משכנתא לפרויקטים השונים של הנדל"ן, דבר שמשאיר את הפרויקטים הקטנים להתמודד מול ריביות גבוהות, שלא ניתן לעמוד בהן. אך קרן ארנו קפיטל נועדה בדיוק עבור מצבים אלו, היות והיא מלווה כספים ליזמים, לאחר שהיא בודקת לעומק את היכולת שלהם להחזיר את ההלוואה. פרויקטים שלא יעמדו בקריטריונים הנבחנים, לא יוכלו לקבל הלוואה מהקרן, היות ויש צורך לבחון את סיכויי ההצלחה של הפרויקט ואת היכולת של היזם להחזיר את הכסף. לכן מדובר על השקעה בעלת פוטנציאל סיכון נמוך, אך התשואה אטרקטיבית במיוחד. לעומת קרנות אחרות, קרן זו מוכנה לקבל משקיעים המוכנים להשקיע סכום מינימלי של 100 אלף ₪ בלבד. 

לסיכום, ארנו קפיטל הינה קרן העוסקת בהשקעות אלטרנטיביות, שהוקמה בשנת 2018. מדובר על קרן העומדת בכל הרגולציה הנדרשת, ולכן היא אינה מהווה סיכון. זוהי ההזדמנות המושלמת עבור כל אדם שמעוניין לפזר את הסיכונים בתיק ההשקעות שלו, על מנת ליהנות מתשואה חיוביות, גם בתקופות בהן שוק ההון אינו יציב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »