איך מוצאים דירות למכירה בתל אביב במחיר משתלם?

דירות למכירה בתל אביב

היצע וביקוש. כמה פעמים שמעתם את המונחים הללו במהלך עסקאות נדל"ן או בתהליכי חיפוש דירה? ובכן, תל אביב ידוע כאזור מאוד מבוקש למגורים, ולמרות שיש היצע דירות די רחב, מרבית הדירות ישנות או ממוקמות באזורי בנייה ותמ"א. איך תמצאו דירות למכירה בתל אביב במחירים משתלמים? להלן מספר טיפים:

אפיקי חיפוש שונים

בין אם אתם זוג צעיר שמחפש לרכוש דירה ובין אם משקיעי נדל"ן – סביר להניח שתרצו למצוא דירה למכירה במחיר משתלם, ובעיר הגדולה, מסתבר – זו עשויה להיות משימה די מאתגרת. יש מספר פעולות שונות שתוכלו לעשות על מנת כדי למצוא דירות למכירה בתל אביב, כשבין היתר מומלץ לפנות לסוכנות תיווך שתסייע לכם בתהליך, שתמצא בעבורכם דירות במיקומים מבוקשים ובהתאם לתקציב שלכם.

אופציה נוספת היא לבצע חיפוש ממוקד בקבוצות הפייסבוק שעוסקות בנדל"ן בתל אביב או לחלופין בלוחות ייעודיים למכירת דירות. חשוב לקחת בחשבון שחיפוש דירה באופן עצמאי הוא תהליך שעשוי להימשך לא מעט זמן, ויש להתייחס אליו במלוא תשומת הלב וכמובן – להיות סבלניים.

האם אפשרי למצוא דירות במחירים זולים יחסית?

בגדול? כן. אבל זה כמובן תלוי באזור שבו אתם מבקשים לרכוש דירה ובסוג הדירה, ולכן לא ניתן לענות על זה באופן חד משמעי. עם זאת, תוכלו לנסות לחפש דירות נטושות או דירות ריקות, להשקיע מעט בשיפוץ ולרכוש את הדירה במחיר משתלם. דירות נטושות לרוב ממוקמות באזורים לא מבוקשים במיוחד (מה שעשוי להיות חיסרון), ולרוב הן יצריכו מכם לבצע שיפוץ כללי בחלל. בכל מקרה, כדאי לברר מבעוד מועד שהעלויות הסופיות של הרכישה והשיפוץ משתלמות ועומדות בתקציב שלכם.

אילו עוד דירות מוצעות לרוב במחירים אטרקטיביים? דירות שהתקבלו בירושה, זאת בשל העובדה שבעלי הדירה בדרך כלל יעדיפו לא להתעסק במשא ומתן או לחלופין, אינם בקיאים בשוק הנדל"ן על בוריו. כך או כך, ברכישת דירה כזו, הקפידו לוודא שקיים צו ירושה חתום.

 

תל אביב היא אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים ולרכישת נדל"ן, כשיש מגוון רחב של דירות ונכסים, החל מנכסים קטנים ועד לבתי קרקע משופצים וחדשים. על מנת למצוא דירות במחירים משתלמים, כדאי לפנות לסוכנות תיווך או לבצע חיפוש עצמאי ממוקד. בהצלחה.