הלוואה כנגד שיעבוד דירה

אם בעבר ההלוואות היו מתקבלות מהבנקים באמצעות הון עצמי בעיקר, היום תוכלו לשעבד נכס מסוים ששווה בערכו אחוזים מסוימים מסכום הבית שברצונכם לקנות, כך שתוכלו לרכוש בית מבלי להיות מחויבים בהון עצמי.

 

הלוואה כנגד שיעבוד דירה

הלוואה כנגד נכס היא מהדרכים שהיותר טובות לרכוש דירה ב- 2021. ככלל, קניית דירה תגזול מכם את כל החסכונות עליהם שמרתם שנים רבות. כאשר אתם עושים זאת באמצעות שיעבוד דירה כנגד, הרי שלא תצטרכו לפתוח את הכספת ולרכוש דירה.

זו דרך מעולה ונוחה לקנות דירה בימינו, בעיקר בגלל ההון הרב אותו דורשים הבנקים כדי לקנות את הדירה הראשונה שלכם.

 

למה כדאי לכם לקחת הלוואה?

הלוואות אישיות הן בדרך כלל סוג של הלוואה ללא אבטחה, כלומר אינכם נדרשים להציע בטחונות במקרה שלא תפרעו את ההלוואה. אם במקרה אתם לוקחים הלוואה לא מאובטחת ולא מחזירים אותה, אין למלווה מה לעשות כל כך. אך יש עדיין השלכות לזה:

ציון האשראי שלכם יצנח וההלוואה שלכם עשויה שלא להאריך כמו שתוכנן לכם מראש. לעומת זאת, הלוואות מאובטחות דורשות ביטחונות, כמו הבית שלכם במקרה של משכנתא או הרכב שלכם במקרה של הלוואה אוטומטית.

במקרה כזה, אם אתם לא תחזירו את ההלוואה המאובטחת שלכם, המלווה יוכל לתפוס את הנכס שלכם או כל דבר ששועבד עבור ההלוואה.

 

מהי הלוואה לא מאובטחת?

הלוואות לא מאובטחות משתמשות בציון האשראי ובהיסטוריית האשראי כדי לקבוע אם אתם זכאים לה. בעוד שהלוואות ביתיות ואוטומטיות מחייבות אותכם להשתמש בהלוואות אלה למטרות ספציפיות, להלוואות אישיות אין אותן דרישות. במקום זאת, אתם יכולים להשתמש בהלוואה אישית כמעט לכל דבר שבא לכם.