גרים בארץ אבל עם אזרחות אמריקאית? – מה כדאי לכם לברר בהקדם!

אזרחות אמריקאית

יש לכם אזרחות אמריקאית ואתם גרים בארץ? חשוב שתבינו כי סוגיית המיסים צריכה בירור מעמיק וזאת על מנת להבטיח שאינכם עוברים על החוק באף מדינה. כאשר ישנה אזרחות כפולה יהיה צריך לבצע תיאום מס מסוים וזאת על מנת להבטיח שאין אי הבנות כלשהן. חשוב שתוודאו מה אתם חייבים לשלם בארה״ב ומה בישראל ולאחר מכן תצטרכו גם להגיע לסידור מס שיבטיח שאינכם עוברים על החוק.

חייבים לפנות אל רואה חשבון ובהקדם!

פנייה אל רואה חשבון זהו דבר שיהיה קריטי בעבור כל אדם עם אזרחות אמריקאית שמתגורר בישראל. רואה החשבון יוכל לוודא כי אתם עומדים בכל החובות שלכם מבחינת מיסים והוא גם יבצע תיאום מס על מנת להבטיח שהדברים מוסכמים על הרשויות בארה״ב ובישראל. כך בעצם יהיה ניתן לראות כי לא תעברו על החוק ובשום מובן. דבר שבוודאי כל אחד מכם ירצה להיות בטוח כי הוא משיג מענה מדויק בכל הנוגע אליו.

לא כדאי לבזבז זמן בעניין הזה

כאשר מדובר על מיסים וחובות דיווח, דעו לכם כי לא יהיה מומלץ להתעכב עם כך. אתם עלולים לשלם קנסות או להסתבך באופן כזה או אחר. לפיכך יהיה חשוב שתוודאו כי אתם פונים אל רואה חשבון עם התמחות בסוגיות הללו. בעזרתו של אחד כזה תוכלו להיות בטוחים כי הנושא יטופל בצורה מקצועית ובאופן שיבטיח שהכול יהיה ברור לכל הצדדים השונים.

לא כדאי לכם להסתבך עם הרשויות

כפי שאתם מבינים, תיאום מס ופנייה אל גורמי מקצוע מנוסים בעניין על מנת שיסייעו לכם עם כך זהו דבר קריטי מאוד כמו טיפול בעניין FBAR באתר אמריקן דוקס. הרי בוודאי תרצו להבטיח שאינכם מסתבכים בכל הנוגע לכך כלל וכלל. לפיכך כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם יוצרים קשר עם גורמים מקצועיים אשר יוכלו לסייע לכם עם הנושא הזה ולוודא כי ישנו תיאום בהקדם האפשרי. אם תפעלו בצורה הזו ובהקדם האפשרי ללא ספק תוכלו לראות כי יהיה מדובר בצעד מאוד חכם מבחינתכם. כך תמנעו מצרות.