יתרונות וחסרונות בהשקעות בביטקווין

הביטקווין הינו מטבע דיגיטלי מבוזר אשר אינו מצוי בפיקוח ממשלתי או רשמי כלשהוא. כל המערכת מנוהלת על ידי קהילת כורים אשר גם מפקחת על עסקאות, רושמת אותם, מונעת זיופים והעלמות כספים וכדומה. מאז שהמטבע הראשון ניכרה בשנת 2009 ערכו עלה  בהתמדה ומי שהשקיע בו לפני שנים רבות הרוויח הון רב. קיימים יתרונות וחסרונות בהשקעות בביטקווין, וצריך לציין, כי בגלל התנודתיות שלו ערכו עשוי או עלול להשתנות במהירות ובאחוזים גבוהים, יחסית. השפעות עלולות או עשויות להגיע בגלל הצהרות או פעולות של פוליטיקאים, כלכלנים, מובילי דעה, חברות מסחריות, גופי אשראי ועוד.

 

להשקיע בחכמה

כמו בכל השקעה, גם בביטקווין, יש לפעול בצורה חכמה ומושכלת. בגלל שאינו רשמי/ממשלתי הוא נתון יותר להשפעות ולכן, יש להיזהר ומומלץ להשקיע בו סכומי כסף שלא ישפיעו מהותית על חיי המשקיעים אם יפסידו אותם. במילים אחרות, לא להשקיע את כל ההון בו ותמיד כדאי לפזר סיכונים על ידי השקעות אחרות שחלקן הינן בטוחות או ברמת סיכון נמוכה יותר. ההשקעה במטבע הזה מיועדת יותר גם למי שרוצה ואוהב לקחת סיכונים ומוכן להקדיש לכך הרבה מזמנו וממרצו.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על ביטס אוף גולד.

 

איך להשקיע?

ניתן להשקיע במספר דרכים. ניתן לרכוש בבורסות למסחר במטבע מול סוחרים. ניתן מול חלפני כספים או מול אנשים אשר מחזיקים בבעלותם מטבעות אלו. ניתן לרכוש במספר כספומטים המיועדים לכך. הם ממוקמים במקומות שונים בארץ. דרך טובה מאוד היא באמצעות אתר הספק מידע על המטבע. מדובר על אתר מקצועי שבו יש מאמרים, הסברים ועוד מידע מקיף. שם ניתן לרכוש בצורה בטוחה. יש צורך להחזיק ארנק דיגיטלי ייעודי ולבחור סיסמא חזקה. כל אלו ועוד מחויבי המציאות. מומלץ ליצור קשר עם האתר לביצוע פעולות.

 

לחצו כאן למידע נוסף – https://www.bitsofgold.co.il/.