תפקידו של עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

תפקידו של עורך דין הוא מאוד ברור. עליו לייצג את הלקוח אשר שוכר את שירותיו,להציג את העמדה שלו ולייצג את האינטרס שלו בצורה הכי חדה וברורה. לא משנה אם מדובר בעורך דין שמתעסק בפלילים או בעניינים אזרחיים, לא משנה אם מדובר בעורך דין שמייצג לקוח מסוים בעת משפט או בהליך אחר. 

תפקידו של עורך דין תאונת דרכים איננו שונה. עליו לייצג את הלקוח שלו בצורה נאמנה, נכונה, על פי האינטרס שלו, בהתאם למקרה. למשל אם אנחנו לוקחים עורך דין שייצג אותנו עקב תאונה בה היינו מעורבים, במטרה שהוא יוציא אותנו זכאי, הרי שעליו לעשות הכל בשביל להוכיח שאכן אנחנו זכאים. אם אנחנו שוכרים עורך דין כי נהג או הולך רגל תובע אותנו תביעת נזיקין (תביעה אזרחית), עליו לעשות הכל בשביל להוכיח שהאשמה היא לא עלינו ולכן אנחנו לא צריכים לשלם נזיקין. 

צריך להדגיש, לא תמיד זה אפשרי, כלומר לא תמיד יכול עורך דין להוכיח שאנחנו זכאים, ולכן הוא ינסה לעשות כל מה שניתן בשביל להפחית בעונש שלנו. בין אם זה על בסיס העבר שלנו ובין אם זה על בסיס האירוע עצמו. 

כיצד ממלא עורך דין את תפקידו

ראשית, עו"ד כמו עורך דין אושיק אליהו למשל, יפעל באמצעות מה שאנחנו נציג בפניו, כלומר הסיפור שלנו. כל סיפור יש לו פרשנות מסוימת, ועורך הדין ינסה למצוא פרשנות שתתאים לצרכים שלנו. מעבר לזה. הרי שהוא ינסה גם להוכיח, אף על פי שיש לנו סיפור מסוים, שהחוק עומד לצידנו או לפחות, איננו יכול לשפוט אותנו. 

שנית, הוא ישתמש בראיות, עדים, ואמצעים אחרים בשביל לייצג אותנו ולנסות לספק לנו הגנה משפטית כפי שאנחנו צריכים, ברמה הגבוהה ביותר. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »