כאבים בבטן? אולי יש לכם אבנים בכליות

איך יודעים שיש אבנים בכליות

כאבי בטן היא תופעה די נפוצה. זה לא משהו נדיר כלל וכלל. אך למרות זאת לא כל כאב בטן הוא בר טיפול ולא כל כאב בטן מורה על משהו מסוכן. אך יש את כאב הבטן שנובע בגלל אבנים שנוצרו בכליות. אבנים בכליות זוהי בעיה לא פשוטה ולא קלה.

אז לא כל מי שיש לו אבנים בכליות אכן סובל מכאבים עזים כל הזמן, יש בהחלט זמנים של רגיעה ולא מדובר בכאב רצוף. אך מי שסובל מאבנים בכליות יכול להעיד על כך כי מדובר בכאבים עזים ממש שאי אפשר להרגיע אותם גם באמצעות משככי כאבים.

אולי יש לכם אבנים בכליות?

אז איך יודעים שיש אבנים בכליות? אם מדובר בכאבים עזים ואתם לא מצליחים להרגיע את הכאב באמצעים רגילים, הטוב ביותר הוא שתפנו לחדר המיון שם יבדקו אתכם, יצלמו ויבררו מה הוא המצב לאשורו וממה נגרם הסבל שלכם. כך תוכלו לדעת מה המצב שלכם ומה בעצם גורם לכם לכאבים הללו. כמו שכולנו יודעים שידיעת המצב ואבחון הבעיה זה כבר חצי פתרון.

מעבר לכך חשוב לפנות אל רופא מקצועי שמסוגל לפתור את הבעיה מהשורש בצורה הכי מתאימה למצבו של המטופל. כי לכל מצב יש את צורת הטיפול המתאימה ולכל סוג של אבנים, יהיה את האופן הכי טוב והכי מוצלח לרסק אותם או להמיס אותם. כאשר פונים אל מומחה בתחום, אפשר בהחלט להיות רגועים כי הטיפול אכן יהיה מוצלח ונכון בהתאם למצב.

פנו אל המומחים

הדבר הכי נכון הוא לברר על איש מקצוע בתחום כמו למשל ניר קליינמן, שמיטיב להציע את הטיפול הכי נכון והכי מקצועי. כי אחרי הכול מדובר בתחום שמחייב את המקצועיות של אנשים מנוסים על מנת שיבצעו את הטיפול הכי נכון.