ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

באמצעות ריהוט משרדי מעוצב גם אתם יכולים לזכות במשרד שלכם בחזרה: על אף שהוא מאויש על ידכם לא מהיום וכבר לא נראה במיטבו, עם ריהוט חדש אתם מחזירים עטרה ליושנה וגורמים לחדרים השונים במשרד להיראות כחדשים. מהו הסוד ברכישת פריטי ריהוט משרדי וכיצד מיישמים זאת על הצד הטוב ביותר? במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד בדיוק מה עליכם לעשות כדי להסדיר ריהוט משרדי ולדאוג לכך שכל מקום במשרד נראה מעולה ומספק את מה שאתם צריכים בשביל שהוא יהיה נוח לעבודה ואטרקטיבי ביותר לשהייה.

גיבוש מבנה הרהיטים

בשלב זה עליכם להציב דרישות עבור הרהיטים. מדובר בדרישות בסיס שתכליתן הוא המבנה: מה יהיה גובהו של כל רהיט? כיצד הוא ייראה? עגול? מלבני? האם בארונות יהיו ידיות פרזול או יגובש עיצוב מודרני מינימליסטי בלעדיהן? האם הכסאות של עובדי המחשב יהיו בריפוד בד או ריפוד עור מעל שדרת הגלגלים? האם יהיו להם ידיות או שהם יהיו נטולי אחיזת צד? מה יהיה הגובה שלהם? כמו של כסא מנהל? כמו של כסא עובד, עם משענת-חצי? האם ניתן יהיה לכוונן את גוף הישיבה בלבד? גם את המשענת? ומה לגבי מדפי תיוק חשבוניות, קבלות ומסמכי תאגיד? האם הם יעמדו במחסן. בעמדת המזכירות? על פי כל הקריטריונים הללו ניתן לגבש מבנה כללי עבור ריהוט משרדי המתאים לשימוש במשרדכם.

גיבוש עיצוב הרהיטים

קולקציית ריהוט משרדי המתואמת בעיצוב שלה מהווה את משאלת לבו של כל יזם הפועל מחדר משרדי חיצוני. על מנת לבחור אותה – יש לתכנן את העיצוב שלה. ניתן למצוא יזמים המעדיפים עיצוב מודרני המבוסס על צבעים כסופים, לבנים ואפורים, וזאת לעומת עיצוב עץ בטעם של פעם. את גיבושו של עיצוב פריטי ריהט משרדיים אתם קובעים. מומלץ לעשות זאת בהתאם לאופי הדקורטיבי לפיו תכננתם לעצב את המשרד. במידה ומדובר במשרד מודרני וחדיש בעיצובו מומלץ לבחור ריהוט בצבעים הללו, מבוסס מתכת וחיוני לשימוש בעידן העכשווי. לעומת זאת, עבור מי שחשקה נפשו בריהוט מן העבר, ריהוט משרדי כפרי, מומלץ לפנות לקולקציית העץ ולבחור במוצרי איכות מעוצבים למשעי.

טיפים לבחירת הריהוט בפועל

אם החלטתם ללכת על עיצוב כפרי או אותנטי המבוסס על עץ, חשוב להתאים את הסוגים שאתם רוכשים כדי ליצור עקביות בעיצוב. באסכולה מודרנית הרבה יותר קל לשמור על כך משום שהצבעים יחסית מעטים, בהירים וקל למצוא רהיטים משלימים. מומלץ מאד להקפיד על ארגונומיה כאשר מדובר במשרד שלכם: בטיחות העובדים, הימנעות מתפיסת גב וצוואר על ידי קניית ציוד ישיבה המתאים לשולחנות העבודה שלכם: סנטר העובד בגובה תחתית המסך, לא יותר. מומלץ לבחור אך ורק בחנות או חברה תקנית לרכישת ריהוט משרדי אשר מספקת תיאום ארגונומי נדרש ובכך דואגת להשלמת ריהוט משרדי מהסוג שאתם זקוקים לו במדויק.