ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

ציפוי חלונות המגן מפני סנוור הוא אמצעי ייחודי עבור כל מי שיש לו משרד, בית או כל מבנה אחר אשר יש בו חלונות. אם החלונות פונים לקו הזריחה אתם בוודאי תצטרכו ציפוי חלונות, בשונה מכיווני אוויר המוסתרים על ידי בניינים ומבנים אחרים. אם תחושת הסנוור מלווה את המבנה שלכם על בסיס יומי, יש לכך פתרון: ציפוי לחלונות.

ציפוי לחלונות לבית המגורים

בבית המגורים, ניתן לזהות את כיווני האוויר הפונים לקו הזריחה ולחפות אותם עם ציפוי לחלונות. כבר בשנות השבעים הוא היה זמין, אבל מאד יקר ומסובך להתקנה. זה היה פשוט לוח מתכת שהכהה קלות את המשטח. אבל כעת, מדובר בציפוי לחלונות קל להתקנה, בדמות מדבקה אשר מכהה את הזגוגית. אור השמש מכה בעוצמה פחותה בהרבה ממה שאירע לפני הטמעתו של ציפוי חלונות זה. בשל כך, האדם שנחשף לאותו חלון יוצא מכלל סכנה של ספיגת קרינה 'אולטרה סגול' ויכול פשוט ליהנות משמש יפה מבלי לסבול מסנוור.

ציפוי לחלונות בית העסק

בבית העסק, ציפוי חלונות משמש לאותן מטרות כמו בבית המגורים: מניעת סנוור, במיוחד באזורי קו הזריחה. אבל בשל כך שמדובר בבית עסק, יש לציפוי ערך מוסף שיווקי. במיוחד אם מדובר בעסק בקומת הרחוב, או בקומה הראשונה של הבניין, ציפוי חלונות משמש כלי שיווקי לכל דבר ועניין. זהו הפאנל הקדמי ביותר בחלון, בו המתבונן החיצוני מבחין קודם לכל דבר אחר בתוך המבנה. לכן, ניתן לנצל זאת ולהדפיס על ציפוי חלונות את הלוגו העסקי שלכם ובכך ליהנות מיתרון שיווקי חסר מעצורים שיביא לכם לקוחות חדשים כבר בשלב השיטוט הראשוני, עוד לפני שביצעתם איזושהי פעולת קידום באינטרנט.

התאמת ציפוי לחלונות

ציפוי חלונות צריך להיות מותאם על פי הדרישות שלכם. ישנם ציפויים שמחשיכים חלונות וישנם ציפויים שרק מכהים אותם קלות כדי להגן מסנוור. חשוב לעבוד עם גורמי מקצוע המתמחים בציפוי חלונות אשר יסייעו לכם לאתר את הדגם הנדרש ב רמת הכהות המתאימה למה שאתם צריכים. בדרך זו אתם מתבססים על ציפוי חלונות על פי הדרישות שלכם ויכולים ליהנות מכל התמורות ששיוועתם לו. ציפוי חלונות שנרכש והותקן הוא נכס לכל החיים ויש בו כדי להשביח מבנים ומקומות מגורים.