נדלן בבריטניה רלוונטי ב 2018?

נדל

העולם עוקב בהשתאות אחר התנודות והשינויים שחווה הממלכה הבריטית. המדינה הזו שבחרה בעבר בבדידות מזהרת בחרה בשנית לעזוב את חברותיה באיחוד האירופאי, ולנהל את כלכלתה ואת התנהלותה המדינית ללא כל קשר ומחויבות ליתר מדינות האיחוד. צעד זה של עזיבת האיחוד האירופאי ביצעה בריטניה בשנת 2016 ומאז נעצרה עליית המחירים המתונה בתחום הנדל"ן. אבל היות ואת בריטניה מדינות העולם מכירות לא מהיום, הן יועדות לצפות ולהעריך כי היא תצליח להתאושש מהמשבר הזה וכלכלתה תמשיך לפרוח בקרוב ממש.

האם נכון להשקיע בנדל"ן בבריטניה?

העובדה הזו מסבירה מדוע נכון לנצל את התקופה הנוכחית כדי לרכוש נכס בבריטניה. כיום מחירי הנכסים בשפל יחסית, וזו הזדמנות לרכוש נכס במחיר נמוך, כאשר הצפי טוען כי לא יארך זמן רב עד שהמחיר יתחיל לטפס מעלה. יש לציין גם כי הפאונד – המטבע הבריטי נמצא כיום בשפל מול השקל הישראלי. וזה אומר שההון העצמי עבור השקעה בבריטניה הוא נמוך יחסית להשקעות בארץ או במדינות אחרות ברחבי העולם.

תכניות פיתוח

יש לציין כי בריטניה הכריזה על תכוניות פיתוח האזור הצפוני במדינה, וזה אומר שהמדינה עומדת בפני התפתחות וחידוש האזור. מה שמגדיל את אפשרויות התעסוקה, מרבה את אוכלוסיית הסטודנטים והופכת את האזור למבוקש יותר על המקומיים כמו גם על תיירים ומבקרים בגבולות המדינה. וביקוש גובר הוא כידוע מתכון בדוק לעליית מחירים.

מה לרכוש וכיצד?

המתעניינים ברצינות בוודאי יסקרו את הנכסים השונים ואת האזורים המגוונים שבריטניה מורכבת מהם. אבל חשוב לזכור – גם אם אתם מעיינים ומנסים ללמוד את המפה לא יהיה נכון לפעול בכוחות עצמכם ללא עזרה או הכוונה מקצועית. שכן השוק בבריטניה שונה באופן מהותי ממה שאנחנו מכירים כאן בארץ. כמו כן המיסוי ומערכות החוקים הנוגעות לענייני רכישת נדל"ן שונות ממה שמקובל בישראל. ולכן אתם צריכים חברה מומחית בתחום זה של נדל"ן בבריטניה. חברה כזו תלווה אתכם במהלך הרכישה ותתאים לכם את הנכס הנכון והמתאים לכם בהתאם לסכום הכסף אותו אתם יכולים ורוצים להשקיע. זו דרך נכונה להשקעה מוצלחת ונכונה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »