כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי?

להוסיף ממד לבית פרטי

מה נדרש כדי להסדיר ממד במקום מגורים נטול חדר בטחון? על מנת לדעת כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי, נתחקה אחרי חומרי הבנייה והייצור שמבשרים את בשורת הממד. בקיאות בהם תסייע לכם להבין מה נדרש בחדר ולהסיק לגבי מחיר ראלי עבור פרויקט זה.

חומרים כימיים להגנה מאב"כ

זהו הפקטור הראשון שצריך להכיר. על מנת לענות על השאלה כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי חשוב להכיר חומרים אלו ואת ערכם הכלכלי. הם מוטמעים מתחת לרצפה באזור מצע החול או הסומסום וברגע האמת הם יספגו חומרי אב"כ בעת מתקפה מן האויב מבלי לפגוע בכם או להסב לכם נזק.

מתכות מסוגים שונים

המפתח לסוגיה כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי הוא מחיר המתכות בשווקים הגלובליים, בסופו של דבר. ממתכת מייצרים הגנת-חלון, פרופיל חלון, הגנה לקירות, ולעתים גם ידיות פרזול דלת וחלון (אם לא בחרתם דגם פלסטי). לכן, בקיאות במחירי המתכות תוכל לסייע לכם לדעת מהו שיעור העלות של הממד.

דלתות וחלונות משוריינים

דלתות כמו פלדלת, רב בריח ושריונית חסם, וכן חלונות עם זכוכיות מחוסמות נדרשים לידיעה כדי להסיק כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי. אלו כיווני האוויר והקשרים עם העולם החיצון של חדר הממד, ולכן ידיעת עלותם מאד חשובה.

לבידי עץ לדיפון קירות הממד

לבידי עץ מעבים כל קיר בממד ובכך מספקים הגנה נוספת לשכבות המתכתיות באמצעות סיבי זכוכית. את הלבידים כדאי להטמיע לא רק מהפאן העיצובי אלא גם כי קל מאד לצבוע אותם ולשנות להם את הנראות החיצונית.

פרקטים ועבודות צבע

הליטוש האחרון של הממד. בתוספת התקנות שקעי חשמל – ידיעת מחיר עבודה זו מסכמת לכם כמעט הכל על עלות הממד. מה עוד צריך להכיר?

הידיעה כמה עולה להוסיף ממד לבית פרטי כרוכה בבירור עלות העבודה והשירות

בל נשכח שלא מוכרים לכם רק מוצרים אלא גם עבודה. העבודה הזו עולה כסף והיא צריכה להשלים לרווח יזמי מספק למי שבנה לכם ממד. לכן, עלות העבודה והשירות נדרשת לידיעה. אחרי שסיכמתם את כל העסקאות יש להוסיף להן 17% מע"מ על מנת לדעת מה יהיה המחיר הסופי.