כל מה שחשוב לדעת על תביעות סיעוד

black-and-white-curtain-indoors-927690

מעטים הדברים שכה קשים כמו לראות את הקרוב שלכם מזדקן לאט לאט עד שהוא לא יכול להיות יותר עצמאי והוא נזקק לעזרה סיעודית. העניין הוא שאנשים רבים הופכים לסיעודיים בימים אלו וכך המצב הזה דופק על הדלת של משפחות רבות. העניין הוא שמי שנהיה סיעודי זקוק לעזרה קבועה והוא לא יכול אפילו לאכול לבד לא כל שכן להתקלח. על רקע זה אנו חייבים לציין כי פעמים רבות העזרה המקצועית תעלה כסף רב וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה פעמים רבות אין ברירה אלא להגיש תביעות סיעוד לקופת החולים או לחברת הביטוח או לביטוח לאומי וזאת בכדי להבטיח כי בן המשפחה שלנו יקבל את הסיוע המגיע לו ואנו לא נפשוט את הרגל כתואצה מכך ועל כן פעמים רבות תביעה היא האופציה ההגיונית היחידה שיש על השולחן.

מדוע לא כדאי לנהל תביעה ללא עו"ד?

הייתם מצפים כי החברות השונות יגלו חמלה כלפי בן המשפחה שלכם ויאפשרו לו לקבל את מה משגיע לו על פי החוזה שנחתם עמו. אך המציאות היא שונה לחלוטין ואפשר לראות כי יש חברות רבות במשק המערימות קשיים אדירים בפני המשפחות השונות ועושות הכול בכדי לדחות את התביעה שלכם. מול תותחים כאלה כבדים אין ברירה אלא להיעזר באדם מקצועי אשר יסייע לנו להגיש ולנסח את התביעה וייצג אותנו מול חברת הביטוח וכך יאזן במקצת את מאזן הכוחות שנוטה בבירור לרעתנו. האדם המתאים ביותר למשימה זו הוא עו"ד ביטוח סיעודי אשר יסייע לנו להילחם מול תחנות הרוח הענקיות שמקשות עלינו כל כך לקבל את מה שבסופו של דבר מגיע לנו על פי חוק.

האם כל עו"ד יכול לסייע לי בתביעת סיעוד?

אתם צריכים להבין כי לא כל עו"ד יכול לסייע לכם לקבל את המגיע לכם ומי שיכול לסייע לכם בצורה הטובה ביותר הוא עו"ד המומחה בתביעות סיעוד. רק עו"ד כזה יכול לסייע לכם ולעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »